KONST / Litografier / Affisch 8414424
nr 841 4424
Affisch
Litografisk, Chagall på Galleri Maeght, ramens innermått: 84 x 56
Kondition: slitage, skador, saknar glas
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:58:24
250 kr
600 kr
400 kr